zdroj: Dukla Trenčín - V.K.
Dukla Trenčín - HK Skalica 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

Hokejisti HK Skalica v prvom prípravnom zápase inkasovali na ľade Trenčína sedmičku

Novotvoriacemu sa mužstvu HK Skalica, ktoré nastúpilo pod novým hlavným trénerom Jaroslavom Crlíkom, nevyšiel úvodný prípravný duel pred novou sezónou, keď na ľade Dukly Trenčín prehralo vysoko 1:7.

Dukla Trenčín – HK Skalica 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)

Góly: 10. Rajnoha, 20. Nemček, 32. Bokroš, 38. Ferenyi, 43. Valach, 60. Ďurina, 60. Valach – 4. Klučiar, 150 divákov

Dukla Trenčín: Kristín, Valent – Rajnoha, Jaborník, Starosta, Mesikämmen, Dúžek, Bokroš, Urban, Janík – Hecl, Nemček, Sádecký, Sojčík, Valach, Kukuča, Krajč, Ferenyi, Ďurina, Vaňo, Haščák, Maniaček

HK Skalica: Ovečka (Borák) – Hohl, Hílek, Janík, Muráň, P. Kotzman, Horváth, Rapant, mikula – Klučiar, Včelka, Hujsa, Štumpf, Rajčák, Pobuda, Bobál, Ivičič, A. Kotzman, Kuba, Kotvan, Mrava

Úvod stretnutia síce začal lepšie pre Skalicu, keď už v 4. minúte otvoril skóre stretnutia Klučiar, ale bola to zároveň posledná radosť Záhorákov. V polovici úvodnej časti sa domáci extraligisti dokázali prvýkrát presadiť zásluhou Rajnohu a v poslednej minúte prvej tretiny poslal Trenčanov do vedenia Nemček.

V druhej časti sa presadili Bokroš a Ferenyi. V úvode záverečnej tretiny zvýšil Valach na 5:1 a v záverečnej minúte ešte dokázali dvoma presnými zásahmi upraviť skóre na konečných 7:1.