Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Zrážka vozidiel na D2 uzatvorila hranice Brodské, odklon na Kúty

Aktualizované: Dnes krátko po 09.00h polícia prijala informáciu o dopravnej nehode ku ktorej došlo na diaľnici D2 v smere do Českej republiky, pred hraničným priechodom Brodské.

“Podľa doterajších informácií pravdepodobne z dôvodu mikrospánku došlo k nárazu dodávky do pred ním idúceho nákladného motorového vozidla. Vodič dodávky pri nehode utrpel zranenia, ktoré si vyžiadali jeho letecký prevoz do jednej z nemocníc. Z dôvodu dokumentovania ako aj odstraňovania následkov dopravnej nehody bola diaľnica na nevyhnutne potrebný čas uzavretá. Odklon dopravy bol usmerňovaný príslušníkmi dopravnej polície v smere na Kúty,” NaZahori.sk o tom informoval policajný hovorca KR PZ v BA Michal Szeiff.

Pôvodná správa: Na diaľnici D2 na hraničnom priechode Brodské – Břeclav smerom do Česka sa zrazil kamión s dodávkou. Informuje o tom Zelená vlna RTVS. Úsek je aktuálne neprejazdný, policajti odkláňajú dopravu cez Kúty.

O Policajne spravy

Pozri aj

zdroj foto: Nafta a.s.

Záhorie: Pre nové ložiská ropy prieskumné geologické vrty

Nafta, a. s. chce v katastri obce Brodské v skalickom okrese vykonať prieskumný geologický vrt na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *