Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Víťazi Európskeho týždňa mobility aj zo Záhoria

Spoločnosť ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojila do kampane počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2023 .

V rámci kampane vyzvala cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako auto.

ARRIVA TTSK: Európsky týždeň mobility 2023

Pre všetkých cestujúcich bola vyhlásená súťaž o veľké zlosovanie kreditov na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 3 500 €.

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility kúpili čipovú kartu s kreditom minimálne 10 € alebo dobili kredit v minimálnej hodnote 10 € na čipovej karte, postúpili automaticky do zlosovania o kredity. Spoločnosť vylosovala výhercov poukážok v nasledovných hodnotách: 10 x 30 € • 10 x 20 € • 10 x 10 €.

“Víťazov kreditov na čipové karty spoločnosti ARRIVA Trnava, a.s. uvádzame v priloženej výhernej listine. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme, budeme ich kontaktovať písomne,” dopĺňa ARRIVA.

Výhru si môžu uplatniť dobitím kreditu na čipovú kartu, po predložení výhernej poukážky na ktoromkoľvek z našich predajných miest. Získanú výhru nie je možné dobiť u vodiča autobusu, ani u zmluvných predajcov. Výhru a ani jej časť nie je možné vyplatiť v hotovosti.

V Trnavskom kraji cestujete vďaka podpore Trnavského samosprávneho kraja.

Výhercovia aj z okresov Senica a Skalica

O Tlacova sprava

Pozri aj

ilustračné foto zdroj: Polícia SR

V roku 2023 pribudlo vrážd, najviac ich bolo v okrese Dunajská Streda

V Trnavskom kraji došlo v roku 2023 k poklesu celkového počtu trestných činov. Polícia tu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *