Tragická nehoda v okrese Galanta zdroj: KR PZ v TT

VIDEO: Zrážku s autom neprežil motorkár v okrese Galanta

Galantskí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa skončila tragicky potom, čo sa v križovatke z nezistených príčin zrazilo osobné auto s motorkou. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

NEHODA VOZOKANY – HORNÉ SALIBY

27- ročná žena, ktorá riadila osobné auto, vošla do križovatky z vedľajšej cesty. Po hlavnej ceste práve prechádzal 39-ročný vodič motocyklu z okresu Pezinok.

Pri zrážke utrpel motorkár vážne zranenia, s ktorými ho z miesta nehody transportoval záchranársky vrtuľník. Pri prevoze žiaľ zraneniam podľahol.

MIERU ZAVINENIA URČÍ VYŠETROVANIE

Na miesto udalosti polícia prizvala aj znalca z odboru cestná doprava, ktorý bude posudzovať priebeh a okolnosti nehody. Vinník nehody a miera zavinenia je v štádiu policajného vyšetrovania.

ZA SOBOTU 4 NEHODY S MOTORKÁROM

„Na cestách Trnavského kraja sme za sobotu evidovali 3 dopravné nehody a 1 škodovú udalosť s účasťou motocyklu,“ dopĺňa Polícia SR – Trnavský kraj 

1 sa stala v okrese D. Streda, 2 v okrese Galanta a škodovú udalosť s motorkárom riešili policajti aj v centre mesta Trnava.

ZA 12 DNÍ  5 OBETÍ NA CESTÁCH

Od začiatku augusta eviduje polícia kraja zvýšený počet tragických nehôd, pri ktorých prišlo o život už 5 osôb. Polícia apeluje preto na vodičov, aby zvýšili opatrnosť na cestách!

O Redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *