Vianoce v múzeu, Vlastivedné múzeum, Galanta
Vianoce v múzeu, Vlastivedné múzeum, Galanta

Vianočná atmosféra v múzeu: Pozvánka na rodinné podujatie

Galantské Vlastivedné múzeum otvára svoje dvere pre všetkých, ktorí si chcú užiť predvianočnú atmosféru v spoločnosti remesiel a tradícií.

Oslávte sviatky kreatívne a tradične

Pozývame vás na sviatočnú rodinnú sobotu s názvom “Vianoce v múzeu”, ktorá sa uskutoční 9. decembra v popoludňajších hodinách. Pripravte sa na pestrý program plný tvorby a remeselníckych zručností.

Tvorivé dielne pre malých aj veľkých

Tvorivá dielňa, umiestnená priamo vo výstavných priestoroch múzea, otvorí priestor pre všetkých, ktorí radi premenia svoje nápady na skutočné umelecké diela. Návštevníci sa môžu tešiť na zdobenie medovníkov a prípravu vianočných oplátok, čo sú činnosti, ktoré potešia nielen deti, ale aj dospelých.

Remeselný trh – nájdite unikátne darčeky

Okrem tvorivej dielne sa môžete tešiť aj na malý remeselnícky trh. Lokálni tvorcovia z okolia Galanty predstavia svoje produkty – drevené ozdoby, vonné sviečky, šperky, obrazy do detskej izby a originálne pohľadnice. Tieto ručne vyrobené skvosty môžu byť nádherným darčekom pre vašich blízkych, alebo si nimi môžete skrášliť vlastný domov.

Aktuálna výstava: Duše za sklom

Nenechajte si ujsť ani možnosť nahliadnuť do duší minulosti prostredníctvom aktuálnej výstavy s názvom “Duše za sklom”, ktorá vám priblíži históriu a umenie sklenených výrobkov.

Informácie o vstupnom a čase

Vstupné na toto vianočné podujatie je stanovené na 4 eurá pre dospelých, 2 eurá pre študentov a seniorov, a symbolických 50 centov pre deti vo veku od 3 do 6 rokov. Na podujatie je možné prísť až do 16:30 h, aby ste si mohli naplno užiť program a atmosféru predvianočnej radosti.

Využite túto jedinečnú príležitosť a zažite sviatky v duchu tvorivosti a tradičných remesiel. Zamestnanci múzea sa tešia na vašu návštevu a spoločné prežitie nezabudnuteľného popoludnia vo Vlastivednom múzeu v Galante.

Vianoce v múzeu, Vlastivedné múzeum, Galanta
Vianoce v múzeu, Vlastivedné múzeum, Galanta

O Redakcia

Pozri aj

UPOZORNENIE: Na cestách sa opäť šmýka

Na cestách sa šmýka: Policajti riešia na cestách Trnavského kraja jednu udalosť za druhou. Od …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *