zdroj foto z nehody KR PZ v TT

Veľký Meder: Auto na priechode zrazilo ženu s deťmi

Veľký Meder nehoda: Dopravní policajti z Dunajskej Stredy vyšetrujú dnešnú (7.12.2023) zrážku osobného auta s 3 osobami, na hlavnom ťahu cez mesto Veľký Meder. Žena a 8 ročný chlapec sa pri nej zranili. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

Krátko po 07:00 h ráno išla 57 ročná žena s dvoma malými vnukmi cez priechod pre chodcov. Keď už mali byť za polovicou priechodu, sprava do nich narazilo auto Hyundai i30.

BEZ ALKOHOLU

Pri nehode utrpela zranenia nielen dospelá žena, ale aj jej 8 ročný vnuk. Druhý, 5 ročný chlapec sa našťastie nezranil. Záchranári obe osoby na mieste prvotne ošetrili a previezli do dunajskostredskej nemocnice.

“Policajti podrobili 48 ročnú vodičku aj zrazenú chodkyňu dychovým skúškam, z ktorých ani jedna nemala pozitívny výsledok. Presné príčiny a okolnosti, za ktorých k zrážke došlo, naďalej vyšetrujeme,” dopĺňa krajská polícia.

zdroj foto z nehody KR PZ v TT

PREVENCIA PRE VŠETKÝCH NA CESTÁCH

Polícia upozorňuje vodičov, aby za zhoršených podmienok a v blízkosti priechodov pre chodcov zvýšili svoju pozornosť a predvídali.

Chodcom sa odporúča, aby sa pred tým, ako vstupujú na cestu aj na priechod pre chodcov, riadne presvedčili, či ich vodiči vidia a reagujú na nich.

zdroj foto z nehody KR PZ v TT

O Redakcia

Pozri aj

TTSK postavil vo Veľkom Mederi úplne nový internát. Zdroj: TTSK

TTSK postavil vo Veľkom Mederi úplne nový internát

Trnavský samosprávny kraj vybudoval nový internát pri Obchodnej akadémii vo Veľkom Mederi, ktorý slávnostne otvoril …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *