Vinárstvo Terra Parna
Vinárstvo Terra Parna

Večera uprostred vinice v Suchej nad Parnou

V Suchej nad Parnou sa opäť chystá vskutku jedinečné letné podujatie – Večera uprostred vinice. Dátum prvej z rady takýchto večerov je stanovený na štvrtok 6. júla.

Vinárska rodina Zvolenských, majitelia vinárstva Terra Parna, ktoré sa vyznačuje vinohradmi pripomínajúcimi taliansku krajinu, každoročne pripravuje letné akcie priamo v srdci vinice. Tieto zážitkové večere sa odohrávajú ešte pred obdobím vinobrania. To návštevníkom umožňuje vychutnať si najlepšie vína z aktuálnej produkcie vinárstva.

Nechýbať budú letné šumivé a ružové vína, ale aj náš Modrý Portugal, ktorý tu pestujeme vďaka jeho tradícii. O tomto regióne sa v historických prameňoch spomína už od 17. storočia,“ hovorí Jozef Zvolenský, hlava rodiny a majiteľ vinárstva Terra Parna.

Vzhľadom na obrovský záujem z minulých rokov sa tohtoročná Večera uprostred vinice koná každý štvrtok počas celého júla, a to v štyroch termínoch 6., 13., 20. a 27. júla.

Začiatok večerov je vždy stanovený na 18:00 h. Konajú sa priamo medzi vinohradmi, kde dominuje malebná vežička, ktorá v minulosti slúžila ako rozhľadňa.

Ponúkame štvorchodové menu, ktoré je doplnené našimi vínami. Za grilom bude už tradične stáť náš šéfkuchár Michal Hečko,“ informuje rodina Zvolenských.

Vstupenky sú dostupné výhradne online na stránke vinárstva https://www.terraparna.sk/eshop/p/dinner-in-the-middle-of-the-wineyard.

O Redakcia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *