Elektrický autobus Zdroj: Mesto Trnava
Elektrický autobus Zdroj: Mesto Trnava

V Trnave začal jazdiť elektrický autobus

Na uliciach mesta Trnava sa odteraz objaví niečo nové, čo môže zmeniť zažitý spôsob cestovania hromadnou mestskou dopravou. Elektrický autobus, moderný a inovatívny dopravný prostriedok, začína od dnešného dňa svoju pôsobnosť v Trnave.

Značka Mercedes Benz, ktorá je známa svojou spoľahlivosťou a kvalitou, prináša do Trnavy prvýkrát svoj model elektrického autobusu. Dnešný deň, 20. október, je tak význačným míľnikom pre mestskú hromadnú dopravu v Trnave. Občania a návštevníci mesta, ktorí využívajú mestskú dopravu, budú mať teraz možnosť vyskúšať a zažiť jazdu v tomto modernom elektrickom autobuse.

Jazdiť bude na linke číslo 16

Nový elektrický autobus bude na cestách najviac viditeľný na linke číslo 16. Táto linka je významnou trasou v meste a je často využívaná obyvateľmi Trnavy. Teraz budú mať tieto osoby možnosť cestovať v ekologickejšom a technologicky pokročilom vozidle.

Čo je ešte viac, mestská doprava poskytne cestujúcim jedinečnú príležitosť. Počas prvých dní bude jazda v tomto elektrickom autobuse úplne zdarma. Táto skvelá ponuka platí až do nadchádzajúceho pondelka, 23. októbra. Určite využite túto príležitosť vyskúšať jazdu v elektrickom autobuse bez akýchkoľvek nákladov.

Na záver by sme chceli pripomenúť, že elektrický autobus môžete spoznať podľa jeho špecifického vzhľadu, ktorý je zobrazený na obrázku. Neváhajte, využite túto skvelú príležitosť a nastúpte na skúšobnú jazdu v novom elektrickom autobuse. Je to jedinečná šanca zažiť modernú hromadnú dopravu a pritom prispieť k ochrane životného prostredia v Trnave.

Elektrický autobus Zdroj: Mesto Trnava
Elektrický autobus Zdroj: Mesto Trnava

O Redakcia

Pozri aj

Popolcová streda začiatok pôstu aj Valentín

Popolcová streda alebo škaredá streda v roku 2024 pripadá na 14. február Deň svätého Valentína …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *