Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Výstava 15 príbehov inšpiratívnych žien v Senici

Od minulého roka putuje Slovenskom exteriérová výstava HERstory občianskeho združenia Post Bellum, ktorá obsahuje 15 príbehov silných, inšpiratívnych žien. Od 1.9.2023 je inštalovaná na Námestí Oslobodenia v Senici. V utorok bude k aj diskusia v DAV-e.

Od júna do septembra realizuje občianske združenie sériu diskusií v rôznych regiónoch Slovenska so zaujímavými hosťami a hostkami k témam spojených s odvahou, silou, odhodlaním bojovať za slobodu a život v demokratickej krajine.

Diskusia v utorok v DAV-e

Budova DAV Zdroj: NaZahori.sk
Budova DAV Zdroj: Vlado Miček NaZahori.sk

V utorok, 5. septembra 2023 od 16:00 h v budove DAV-u v parku na Sadovej ulici v Senici budú diskutovať Soňa Gyarfášová (novinárka), Pavol Kalman (poslanec mestského zastupiteľstva v Senici a trnavskej župy) a Sandra Polovková z Post Bellum. Súčasťou diskusie bude premietanie filmu. Podujatie usporadúva Post Bellum SK / Príbehy 20. storočia a Mesto Senica. Ste vítaní.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie.  Za obsah podujatia výlučne zodpovedá POST BELLUM SK. 

O Angelika Mičeková

Pozri aj

Škodáčkov mlyn, Senica Autor: Vladimír Miček

Privítanie jari v Škodáčkovom mlyne

V Škodáčkovom mlyne v mestskej časti Senice – Čáčov záujemcov čaká aj tento rok maľovanie …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *