V Senici budú na cintorínoch rozšírené otváracie hodiny. Zdroj: Mesto Senica
V Senici budú na cintorínoch rozšírené otváracie hodiny. Zdroj: Mesto Senica

V Senici budú na cintorínoch rozšírené otváracie hodiny

Otváracie hodiny všetkých troch senických cintorínov – priamo v meste aj mestských častiach Kunove a Čáčove – budú od piatka 27. októbra do stredy 1. novembra (vrátane) predĺžené až do 22:00.

Informuje o tom mesto Senica.

Kancelária správcu cintorínov, ktorú zastrešuje Sociálny podnik mesta Senica, má celoročne otvorené od pondelka do piatku medzi 8:00 a 11:00 a medzi 13:00 a 16:00. Počas obdobia súvisiaceho s dušičkami bude kancelária otvorená aj v sobotu medzi 8:00 a 13:00. Dodatočné otváracie hodiny budú v pondelok 30. októbra a utorok 31. októbra od 8:00 do 17:00.

Nové obslužné stojany na cintoríne

zdroj: Mesto Senica

Pred blížiacimi sa sviatkami pracovníci Sociálneho podniku mesta Senica inštalovali na mestskom cintoríne nové obslužné stojany s krľami a náradím pre úpravu hrobového miesta. Na mestskom cintoríne ich je päť a cintoríny v Kunove a Čáčove sú vybavené po jednom stojane.

Predajňa Pohrebných služieb Senica, ktorú prevádzkujú Technické služby Senica, bude otvorená od piatka 28. októbra až do stredy 1. novembra (vrátane) medzi 8:00 a 17:00.

Mesto Senica v spolupráci so ZPOZ organizuje pietny akt spomienky na zosnulých, ktorý sa uskutoční v utorok 31. októbra o 16:00 v dome smútku v Senici.

O Redakcia

Pozri aj

Primátor Senice pozýva občanov na debatu pri káve

Diskusia s primátorom Senice: V utorok 20.2.2024 pozýva obyvateľov mesta primátor Senice Martin Džačovský na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *