V piatok 13-teho nehody aj na Záhorí

V Trnavskom kraji prijalo operačné stredisko dnes 13.10.2023 od rána viacero volaní kvôli udalostiam na cestách aj na Záhorí.

Policajti v Trnavskom kraji boli ráno vyslaní k dopravnej nehode medzi kamiónom a 2 osobnými autami. Udalosť bola zo 112 nahlásená ako nehoda so zranením a účasťou malého 5 ročného dieťaťa. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

NEHODA MALA ŠTASTNÝ KONIEC

Hrozivo vyzerajúca nehoda skončila našťastie bez vážnejších zranení ako škodová udalosť.  „Nehodu zavinil vodič kamiónu, keď pri prejazde náročnou zákrutou v tvare „S“ nezvládol riadenie a narazil do 2 vozidiel. Obe skončili po náraze mimo cestu. Policajti preverili u vodičov požitie alkoholu a všetky dychové skúšky skončili s negatívnym výsledkom,“ spresňuje na sociálnej sieti polícia.

OD RÁNA ŠESŤ UDALOSTÍ NA CESTÁCH

Operačné stredisko prijalo dnes 13.10.2023 od rána viacero volaní kvôli udalostiam na cestách.

https://www.nazahori.sk/v-piatok-bude-13-teho-ste-povercivi/

NEHODA V OBCI KUKLOV

Ráno pred 05.00 h vbehla vodičovi smerom na Kuklov v okrese Senica srna do cesty, ďalšiu zrazenú zver nahlásil vodič aj v okrese Trnava smerom na Dolné Orešany.

NEHODA  V OKRESE SKALICA

Hneď na to polícia vyslala dopravnú hliadku k nehode do okr. Galanta (kamión a 2 autá) a aj do okresu Skalica, kde skončila mladá 19-ročná vodička mimo cestu.

Dopravnú nehodu nahlásil aj vodič medzi Krajným a Šípkovým potom, nezvládol riadenie v zákrute, dostal šmyk a skončil mimo cestu. Krátko pred 09.00 h došlo ku kolízii nákladného auta s osobným na diaľnici R1. „Pamätajte, kto jazdí zodpovedne, toho piatok 13-teho nemôže zaskočiť,“ dopĺňa Polícia SR – Trnavský kraj.

O Policajne spravy

Pozri aj

Fotky zdroj: Polícia Trnavský kraj so súhlasom Pohotovostný pátrací tím

Rozsiahle pátranie po 13-ročných dievčatách zo Skalice

Rozsiahla nočná pátracia akcia po 13-ročných dievčatách, ktorej sa zúčastnili policajti, mestskí policajti, hasiči aj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *