Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

V Holíči dnes uzatvorené niektoré ulice

V sobotu 19. augusta 2023 sa bude konať XIII. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska historických motocyklov – Holíčsky zámocký okruh.

„Žiadame občanov, aby v deň konania pretekov rešpektovali pokyny polície a dopravných komisárov, ktorí budú regulovať dopravu hlavne na križovatkách, a neprechádzali cez cesty v uzatvorenej trase okruhu, inak môže prísť k dopravnej nehode,“ dopĺňa mesto Holíč.

Uzatvorené ulice

V čase konania pretekov budú uzatvorené ulice Zámocká, Bernolákova od kostola po hornú okružnú križovatku, ulica Sasinkova medzi okružnými križovatkami, ulica Hodonínska od LIDLu až po Slovenskú sporiteľňu. Ďalej budú uzatvorené výjazdy z ulíc J. J. Boora, M. Nešpora, Jednoradová.

Obchádzkové trasy

Obchádzková trasa na Skalicu povedie v smere od Kopčan cez Nám. sv. Martina, ulicou Moyzesova a Kátovská. V smere na Hodonín cez ulicu Kukučínova a Hollého. Obchádzková trasa bude riadne vyznačená dopravným značením.

O Angelika Mičeková

Pozri aj

Jednoznačnú podporu získal v meste Holíč na Záhorí kandidát s číslom 5 Ivan Korčok.

V Holíči jednoznačné víťazstvo Korčoka, Danko dostal 6 hlasov

Jednoznačnú podporu získal v meste Holíč na Záhorí kandidát s číslom 5 Ivan Korčok. Voľba prezidenta: Korčok …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *