V Hlohovci dobili tínedžera. Zdroj: Polícia SR
V Hlohovci dobili tínedžera. Zdroj: Polícia SR

VIDEO: V Hlohovci dobili tínedžera, dovolil sa kamarátiť s niekým iným

Polícia v Hlohovce sa zaoberá bitkou, keď viacej útočníkov dobilo a dokopalo tínedžera. Údajne sa kamarátil s niekým, kto nebol ich kamarát…

Video sa verejne šíri na sociálnych sieťach, a správaním tínedžerov na záberoch sa polícia intenzívne zaoberá. “Môžeme potvrdiť, že polícia v Hlohovci prijala oznámenie matky posledný júnový víkend,“ uviedla polícia.

Incident medzi tínedžermi preverujeme v súvislosti s podozrením na prečin výtržníctva. Polícia už má v tejto chvíli stotožnené takmer všetky osoby, ktoré boli aktérmi bitky a aj ostatných osôb, ktoré sa incidentu mali len prizerať,“ informovala polícia.

Vzhľadom k tomu, že doposiaľ neboli vypočuté všetky osoby a mohlo by prísť k zmareniu vyšetrovania, zatiaľ nie je možné poskytnúť detailnejšie informácie k prípadu ani k podozrivým osobám.

V Hlohovci dobili tínedžera. Zdroj: Polícia SR
V Hlohovci dobili tínedžera. Zdroj: Polícia SR

Varovanie pre mladých bitkárov

🔴V súvislosti s konaním mladistvých osôb upozorňujeme, že za svoje konanie sú dovŕšením 14.roku života trestno-právne zodpovedné osoby.

🔴To znamená, že aj mladistvé osoby je možné za protiprávne konanie odsúdiť a uložiť im primeraný trest v zmysle trestného zákona.

🔴Okrem toho už nebudú mať čistý register trestov, čo v prípade úmyselných trestných činov násilnej povahy môže mať zásadný vplyv napr. aj pri výbere budúceho povolania.

O Redakcia

Pozri aj

Pamätná tabuľka sa vrátila na Hlohovský zámok. Zdroj: Mesto Hlohovec

Návrat pamätnej tabuľky na Hlohovský zámok

Po viac ako dvoch dekádach sa do kaplnky na hlohovskom zámku vrátila dôležitá súčasť jej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *