Mestský trh, Trnava Zdroj: Mesto Trnava
Mestský trh, Trnava Zdroj: Mesto Trnava

Trnavský mestský trh aj počas adventu

Aj keď nízke teploty nám pripomínajú blížiacu sa zimu, Trnavský mestský trh ostáva verný svojim zákazníkom. Naďalej ponúka možnosť nákupu obľúbených produktov priamo od lokálnych predajcov.

Nové miesto, rovnaký zážitok

V období Adventu, ktoré oživí Trojičné námestie v Trnave s adventnými stánkami, sa tradičný trh presúva na nové miesto. Nájdete ho na Hlavnej ulici, v úseku od Trhovej ulice až po Námestie SNP. Návštevníci tak budú mať jedinečnú príležitosť zažiť plynulý prechod medzi vianočným mestečkom a trhovými stánkami, čím sa zvýrazní predvianočná atmosféra mesta.

Mestský trh počas Adventu

Trh bude pokračovať vo svojom štandardnom harmonograme a to každý piatok a sobotu, v čase od 7:00 do 11:00 hodín. Posledná možnosť na nákup pred Vianocami vám bude k dispozícii v sobotu 23. decembra 2023.

Ponuka sezónnych produktov

Nezabudnite využiť príležitosť na nákup čerstvého ovocia a zeleniny z jesenného zberu a iných sezónnych lahôdok. Trnavský trh je miestom, kde môžete podporiť lokálnych predajcov a zároveň si dopriať kvalitné a čerstvé produkty. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme príjemné nákupné zážitky v duchu nadchádzajúcich sviatkov.

Mestský trh, Trnava Zdroj: Mesto Trnava
Mestský trh, Trnava Zdroj: Mesto Trnava

O Redakcia

Pozri aj

Zdieľané mestské elektrobicykle sú pripravené na ďalšiu sezónu. Zdroj: Mesto Trnava

Elektrobicykle opäť oživia Trnavu: Štartuje nová sezóna bikesharingu

S príchodom prvého marcového pondelka, presnejšie 4. marca 2024, sa Trnava opäť rozžiari žltozelenými farbami. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *