Trnavská polícia riešila nehodu troch áut. Zdroj: Polícia SR
Trnavská polícia riešila nehodu troch áut. Zdroj: Polícia SR

Trnavská polícia riešila nehodu troch áut

Trnavskí dopravní policajti boli včera privolaní k zrážke 3 osobných áut z okresov Bratislava, Levice a Pezinok. Pri nehode sa zranila jedna z vodičiek.

Podľa prvotných informácii mal 27-ročný vodič ísť na aute VW Golf po vedľajšej ceste. „Pri vchádzaní do križovatky pravdepodobne nerešpektoval dopravné značenie Stoj, daj prednosť v jazde a vošiel do dráhy autu Honda Civic, ktoré prichádzalo do križovatky po hlavnej ceste z jeho pravej strany,“ uviedla polícia.

Vodička Hondy už nestihla zareagovať. „Po náraze obe autá skončili ešte vo vozidle VW Arteon, ktoré stálo na hranici križovatky oproti vozidlu VW Golf a dávalo ostatným vodičom prednosť. Pri nehode utrpela 27-ročná vodička z auta Honda zranenia a privolaní záchranári ju previezli na ošetrenie do trnavskej nemocnice,“ doplnila polícia.

Policajti podrobili všetkých troch vodičov dychovým skúškam, s negatívnymi výsledkami. „Za porušenie dopravných predpisov policajti zadržali mladému vodičovi z auta VW Golf na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali,“ informovala polícia.

Presné príčiny a okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

O Redakcia

Pozri aj

Májový kvet, Trnava Zdroj:: Martin Hesko/Mesto Trnava

Objavte krásy Májového kvetu v Trnave

Trnava opäť ožije najkrajším obdobím pre milovníkov kvetov. Už po roku sa v srdci mesta …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *