Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Trnava plánuje opravu vozovky na Ulici Ľ. Podjavorinskej

Mesto Trnava sa snaží zlepšiť cestovné podmienky pre svojich občanov prostredníctvom plánovaných opráv, ktoré sa majú uskutočniť na dvoch kľúčových miestach.

Prvou z nich je vnútorná časť bloku pred bytovým domom na Ulici Ľ. Podjavorinskej. Práce na tomto mieste sa začnú 31. októbra a budú pokračovať do 6. novembra. V tejto dobe sa bude frézovaním odstraňovať asfaltová a betónová vrstva komunikácie. Počas niektorých fáz opravy nebude možné využívať garáže na parkovanie a vstup do nich. Mesto žiada obyvateľov o rešpektovanie dočasných dopravných obmedzení a ďakuje za pochopenie.

Druhou lokalitou je Ulica Ivana Krasku, kde sa bude oprava povrchu vozovky realizovať od 31. októbra do 7. novembra. Práce budú zahŕňať frézovanie asfaltových vrstiev, výškovú úpravu existujúcich poklopov a uzáverov inžinierskych sietí, opravu a výmenu priekopových betónových tvárnic. Ak bude potrebné, uskutoční sa aj lokálna oprava konštrukčných vrstiev.

Mesto Trnava vyzýva obyvateľov, aby dodržiavali prenosené dopravné značenie a pokyny týkajúce sa parkovania na vymedzenom priestore pre stavbu. Mesto tiež vyjadruje ospravedlnenie za dočasné obmedzenia spojené s realizáciou týchto nevyhnutných prác. Tieto opravy sú súčasťou širšieho úsilia mesta zlepšiť infraštruktúru a zabezpečiť bezpečnejšie a pohodlnejšie cestovné podmienky pre všetkých obyvateľov.

Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

O Redakcia

Pozri aj

Májový kvet, Trnava Zdroj:: Martin Hesko/Mesto Trnava

Objavte krásy Májového kvetu v Trnave

Trnava opäť ožije najkrajším obdobím pre milovníkov kvetov. Už po roku sa v srdci mesta …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *