zdroj: Radovan Prstek FB
zdroj: Radovan Prstek FB

Takmer 400-tisíc eur na športoviská v meste Šaštín-Stráže

Primátor mesta Šaštín-Stráže Radovan Prstek informuje o získaní nenávratných finančných prostriedkov (NFP) v projekte športovísk.

„Úspešné športoviská za skoro 400 000€. Pozdvihne to cestovný ruch, rodiny s deťmi nebudú musieť cestovať, teenageri budú mať viac pohybu a otvoria sa nové možnosti športovania v našom meste na nových ihriskách. Verím, že budeme v tejto ceste úspešnosti NFP pokračovať a naše mesto modernizovať a zdravo konkurovať okolitým mestám,“ dopĺňa Radovan Prstek.

Športoviská za skoro 400 tisíc eur

Rekreačná oblasť Gazárka v priestore amfiteátru bude zveľadená o jedno z najväčších workoutových ihrísk, nové multifunkčné ihrisko pre všetky športy, lezecké steny, hracie zostavy, preliezky, stacionáre, lavičky, šachové stoly a mnoho ďalších prvkov.

Ďalší krásny priestor vznikne pri Základnej škole v Šaštíne, ktorý bude vyplnený novými hracími zostavami pre deti s veľkou dopadovou plochou pre všetky vekové kategórie. Realizácia všetkých častí bude do konca tohto roka.

O Angelika Mičeková

Pozri aj

Festival sakrálnej a gospelovej hudby Šaštínske zvony

Občianske združenie SEPTIMAVIA Šaštín-Stráže v spolupráci s Farským úradom Šaštín-Stráže vás pozýva na III. ročník hudobného festivalu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *