Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Senickí policajti ratovali silného diabetika v núdzi

Na policajnú linku 158 zavolal v noci o 02.42 h 63-ročný muž a dodatočne cez operačné stredisko poďakoval senickým policajtom nstržm. Pavlovi K. a nstržm. Jánovi K. za pomoc. Informuje o tom polícia KR PZ v Trnave.

Udalosť sa stala v sobotu o 22.10 h v meste Senica.

„Ďakujem senickým chlapcom, ktorí mi medzi 20.00h a 22.00h zachránili život, ležal som v parku a sám som prišiel k Poliklinike v Senici na záchranku, tam však nikoho nebolo, tak som volal políciu. Tí hneď prišli, privolali mi záchranku a čakali tam so mnou; boli to dobrí chlapci, dali mi napiť vody, som silný cukrovkár, práve som sa vrátil zo skalickej nemocnice. Prídem sa poďakovať aj osobne senickému zboru. Ďakujem velice pekne”!,“ poďakoval následne zachránený muž.

Starší muž bol odkázaný na pravidelné dávky inzulínu a policajti ho našli pred pohotovosťou ležať na zemi s viditeľným zranením tváre, sťažoval sa na nevoľnosti. “Opakovane strácal vedomie a policajti mu poskytli predlekársku pomoc, neustále s ním udržiavali kontakt a ako cukrovkári mu dali napiť sladenej vody,” dopĺňa Polícia SR – Trnavský kraj.

Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Polícia – ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

O Redakcia

Pozri aj

Aktualizované protest: Rozsiahle dopravné obmedzenia v TT kraji

Protest farmárov prehľad presunov: V súvislosti s ohlásenými zhromaždeniami poľnohospodárov a farmárov polícia Trnavského kraja …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *