Nehoda smetiarskeho auta zdroj: KR PZ v TT
Nehoda smetiarskeho auta zdroj: KR PZ v TT

Radimov-Holíč: Cestu uzavrelo prevrátené smetiarske auto

Dopravní policajti riešia okolnosti nehody, počas ktorej skončilo smetiarske auto v protismere zvalené na boku na ceste od obce Radimov na Holíč.

Cesta bola po nehode na nevyhnutný čas uzavretá. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

VODIČ A SPOLUJAZDEC ZRANENÍ

Dopravná nehoda bola dnes krátko po 10.00 h nahlásená zo 155 ako udalosť so zranením. Na miesto sme vyslali skalických policajtov a neskôr aj dopravných policajtov, ktorí zistili, že k nehode došlo asi 20 m za obcou Radimov smerom na Holíč.

Vodič na nákladnom aute nezvládol z nezistených príčin riadenie, vošiel na krajnicu a vzápätí sa celý kolos prevrátil na ľavý bok. V čase nehody boli v aute okrem vodiča aj 2 závozníci. Vodič bol po nehode zakliesnený pod vozidlom a zranenia utrpel aj jeden zo spolujazdcov. Obe osoby boli prevezené do skalickej nemocnice. Polícia alkohol po nehode nezistila.

Cesta je v danom úseku už plne prejazdná. Dopravná nehoda je naďalej v štádiu policajného preverovania.

DÁVAJTE SI NA CESTÁCH POZOR

Medzi najčastejšie príčiny nehôd patrí nesústredenosť zo strany vodiča. Stačí malá nepozornosť, rozptýlenie počas jazdy a za 2 sekundy ste niekde inde. Aj pár sekúnd môže mať vplyv na to, či jazdu ukončíte bezpečne alebo nie.

O Policajne spravy

Pozri aj

Kolóna pred hraničným priechodom Holíč Zdroj: NaZahori

AKTUALIZOVANÉ: Farmárska technika cez Senicu do Holíča

Protest farmárov na Záhorí: Štvrtok 22. februára 2024: Kolóna poľnohospodárskej techniky sa presúvala od Jablonice …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *