Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

AKTUALIZÁCIA: Pred Kútmi sa zrazilo viacero vozidiel, úsek neprejazdný

AKTUALIZÁCIA 12:20 h: Policajti sú na mieste vážnej dopravnej nehody, na hlavnom ťahu od obce Kúty smerom na Moravský sv. Ján.

Podľa prvotných informácií sa z doposiaľ nezistených príčin zrazilo viacero osobných a nákladných vozidiel. NaZahori.sk o tom aktuálne informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Z miesta hlásia aj zranené osoby. Policajti museli úplne uzavrieť zjazd z diaľnice D2 smerom na Kúty a hlavný ťah od obce Kúty na Moravský sv. Ján. “Žiadame vodičom, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok. Jazdite opatrne!,” dopĺňa Antalová.

AKTUALIZÁCIA 12:05 h: Pred Kútmi smerom z D2 sa prevrátil kamión, úsek je neprejazdný, Národná diaľničná spoločnosť (NDS) uzatvorila výjazd z D2 od Bratislavy, smerom z Česka to môžete obísť cez Sekule a Šaštín-Stráže a v smere z Bratislavy cez Malacky, Studienku a Borský Mikuláš. Aktuálne o tom informuje Zelená vlna RTVS.

Prvotná informácia nehody: Pred obcou Kúty smerom z D2 sa prevrátil kamión, úsek hlásite ako neprejazdný. Obísť to môžete cez Sekule a Šaštín-Stráže. Aktuálne o tom informuje Zelená vlna RTVS.

O Policajne spravy

Pozri aj

Od soboty odklon vlakov z Kútov na Holíč a Hodonín

Odklon vlakov na Holíč: Počas celého roka 2024 bude pokračovať nepretržitá výluka prvej traťovej koľaje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *