Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Pre výstavu automobilov bude časť Myjavy uzavretá

V sobotu 8. júla 2023 sa v meste Myjava uskutoční podujatie MyMeet 2023.  

Po druhý raz bude stretnutie a výstava nevšedných a upravených automobilov, ktorých majitelia na Myjavu zavítajú z celého Slovenska i zahraničia. „Námestie M. R. Štefánika v Myjave bude v sobotu 8. júla 2023 od rána do 18.00 h v časti od kruhového objazdu pri mestskom úrade po križovatku námestia s Moravskou ulicou pre dopravu uzavreté. Zadná cesta pri rieke bude prejazdná, rovnako sa bude konať aj sobotňajší trh,“ informuje o tom hovorca mesta Marek Hrin.

Námestie M. R. Štefánika Myjava zdroj: FB

Obdivovať tu budeme môcť desiatky zaujímavých vozidiel s tuningom i historické vozidlá. Pripravené budú interaktívne rozhovory s ich majiteľmi, súťaže a tiež vyhodnotenie vozidiel v rôznych kategóriách. Podujatie sa začne o 10.00 h a potrvá do 17.00 h.

„V súvislosti s týmto podujatím upozorňujeme vodičov a majiteľov motorových vozidiel, aby od večera v piatok 7. júla 2023 neparkovali svoje autá na Námestí M. R. Štefánika,“ dopĺňa hovorca.

zdroj: Mesto Myjava

O Redakcia

Pozri aj

Myjava: Vlani sa narodilo 64 detí a zomrelo 144 občanov

Demografické štatistiky: Z údajov evidencie obyvateľstva k 31.12.2023 zverejnila Myjava demografické údaje obyvateľov mesta. Informoval …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *