Pomenujte vlak na Podunajsku a získajte ročný lístok!

Spoločnosť Leo Express prináša jedinečnú príležitosť. Každý z vás sa teraz môže stať krstným otcom alebo krstnou mamou jedného z jej vlakov. Ako? Stačí vymyslieť originálne meno pre vlak na Podunajsku!

Hľadá sa meno s príbehom

Spoločnosť Leo Express hľadá meno pre svoje jednotky na Podunajsku. Hľadá meno, ktoré by odrážalo ducha cestovania, históriu regiónu, alebo dokážete vymyslieť niečo, čo považujete za vtipné a originálne? Podeľte sa a vybrané meno následne ponesie vlak jazdiaci po Podunajsku.

Staňte sa autorom víťazného návrhu

Autor víťazného návrhu získa DunajPass – ročný lístok na trati Bratislava – Komárno. K tomu ešte pribudne balíček reklamných predmetov od spoločnosti Leo Express. Môžete ich posielať do 30. novembra pomocou formulára, ktorý nájdete na webovej stránke spoločnosti TU.

Vlak na Podunajsku Zdroj: Leo Express
Vlak na Podunajsku Zdroj: Leo Express

Moderné a komfortné cestovanie

Na trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno nasadí dopravná spoločnosť moderné nízkopodlažné jednotky Alstom LINT. Vo vlakoch bude samozrejme k dispozícii klimatizácia. Vďaka bezbariérovému nástupu sú vlaky prispôsobené na prepravu cestujúcich na ortopedickom vozíku, ale nezabudli ani na tých, ktorí so sebou chcú prepraviť kočíky alebo bicykle.

Bratislava – Dunajská Streda – Komárno
Bratislava – Dunajská Streda – Komárno

Pozri aj

Kanalizácia - ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Taraba: Investície do vodovodov a kanalizácií sú dôležité pre rozvoj samospráv

V Bratislave na medzinárodnej konferencii ITAPA, ktorá sa zameriava na digitalizáciu, inovácie a moderné technológie, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *