Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Polícia sa vyjadrila k včerajšej tragédii v Čachticiach

V nedeľu 17.9.2023 okolo 18:00 hod. došlo v obci Čachtice k tragédii. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa KR PZ v Trenčíne Katarína Kuzmová.

Podľa doteraz zisteného, pravdepodobne počas manipulácie so zbraňou v byte, došlo k náhodnému výstrelu. Projektil prerazil okno a následne prestrelil vo vzdialenosti približne 120 metrov okno oproti v bytovom dome.

Projektil zasiahol 30 – ročnú ženu stojacu pri kuchynskom okne do hrudníka, na základe čoho utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Každý držiteľ zbrojného preukazu a legálne držaných zbraní musí dbať na zvýšenú opatrnosť pri manipulácii so zbraňou a strelivom. „Polícia na mieste zadržala podozrivú osobu, s ktorou sú momentálne vykonávané procesné úkony. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Nové Mesto nad Váhom začal trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenie,“ doplnila krajská hovorkyňa.

Bližšie informácie k tejto tragickej udalosti polícia poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.

O Policajne spravy

Pozri aj

Dnes je svetový deň vody

Svetový deň vody je určený na 22. marca už od roku 1993. Vyhlasuje ho každoročne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *