Vinárstvo Terra Parna
Vinárstvo Terra Parna

Podujatia v Terra Parna odštartuje skupina Billy Barman

Sezónu letných podujatí priamo vo vinohradoch vinárstva Terra Parna v Suchej nad Parnou otvorí v sobotu 27. mája koncert skupiny Billy Barman s predkapelou Saymi.

Známe rodinné vinárstvo organizuje už viac ako desať rokov podujatia priamo v romantickom prostredí viníc v obci Suchá nad Parnou, ktorá je vzdialená len pár minút od Trnavy. K úspešnému konceptu podujatia Jazz vo vinohrade, na ktorom vystúpili mená ako Peter Lipa, Lash & Grey či Anita Soul, sa tento rok pridá Víno pod hviezdami s koncertom skupiny Billy Barman s predkapelou Saymi.

Podujatie odštartuje v sobotu 27. mája o 17:00 h. „Pozývame vás do viníc Terra Parna na prvý koncert tejto sezóny. V čarovnej atmosfére vinohradov si môžete vychutnať Víno pod hviezdami a zabaviť sa na najväčších hitoch skupiny Billy Barman,“ hovorí Emma Zvolenská z vinárstva Terra Parna.

Vinárstvo Terra Parna
Vinárstvo Terra Parna

Zážitok z hudobného večera bude dopĺňať gastronómia v podaní obľúbeného trnavského bistra Akademia.

Terra Parna dlhodobo víta návštevníkov priamo vo vinohradoch v Suchej nad Parnou. Počas roka v nich organizujú niekoľko koncertov i letné večere vo vinici. Návštevníci májového koncertu budú mať možnosť nahliadnuť aj do novozrekonštruovaného Domčeka Terra Parna, bývalej vinohradníkovej vily z 19. storočia.

Cena vstupenky na koncert je 30 € a je ju možné zakúpiť online na stránke podujatia https://vinopodhviezdami.sk/produkt/koncert-billy-barman-v-terra-parna-2023/.

O Redakcia

Pozri aj

Vinárstvo Terra Parna

Večera uprostred vinice v Suchej nad Parnou

V Suchej nad Parnou sa opäť chystá vskutku jedinečné letné podujatie – Večera uprostred vinice. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *