Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Opitá vodička prekročila rýchlosť na diaľnici D7

Včera, 3. júla 2023, bratislavská diaľničná hliadka zaregistrovala o 15:45 na diaľnici R7 smerom do Dunajskej Stredy automobil Subaru Impreza, ktorý šoférovala opitá vodička.

V danom úseku bolo vozidlu namierená rýchlosť 206 km/h, po ktorej ho hliadka regulovaným postupom zastavila. Policajti podrobili 52-ročnú vodičku dychovej skúške na detekciu alkoholu v dychu, ktorá skončila pozitívne. U ženy bola zistená hodnota 1,65 promile, čo potvrdila aj opakovaná skúška.

Vodička bola na mieste obmedzená na osobnej slobode a odvedená na príslušný policajný oddeľ. V súvislosti s týmto incidentom bola Adriana G., 52-ročná žena z okresu Senec, obvinená z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Po vykonaní nevyhnutných procesných krokov bola umiestnená do cely predbežného zadržania a prípad pokračuje v tzv. “super rýchlom” konaní.

Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Polícia – ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

V súvislosti s týmto prípadom by sme chceli pripomenúť, že jazda pod vplyvom alkoholu predstavuje zbytočné riziko. Ohrozujete nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Prosíme, nepodliehajte alkoholu pred jazdou!

O Redakcia

Pozri aj

Návšteva splnomocnenca vlády v Dunajskej Strede: Zameranie na rómsku komunitu. Zdroj: Mesto Dunajská Streda/Attila Nagy

Návšteva splnomocnenca vlády v Dunajskej Strede: Zameranie na rómsku komunitu

V Dunajskej Strede nedávno prebehla významná udalosť, keď mesto privítalo Alexandra Daška, splnomocnenca vlády pre …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *