Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

OOCR Záhorie: Vo štvrtok vernisážou začne výstava naj fotografií zo Záhoria

Vo štvrtok 13. júla o 10:00 h sa uskutoční vernisáž fotografickej súťaže o najkrajšiu fotografiu Záhoria za rok 2022 s podtitulom “Zaži Záhorie na bajku”.

V liečebnom dome Centrál v Kúpeľoch Smrdáky bude do 31. júla vystavených 20 najlepších fotografií zo súťaže. Zo 149 prihlásených diel sa do finále prebojovala 20 najlepších, pričom hlasovanie o najlepšiu fotografiu prebiehalo zo všetkých diel. Medzi vystavenými dielami sa nachádzajú aj dve víťazné práce.

„Jedno dielo vybrali fanúšikovia na Facebooku. Jeho autorka, ktorá dlhodobo žije v Južnej Afrike, si však z pochopiteľných dôvodov, nebude môcť cenu osobne prevziať. Druhé víťazné dielo, vybrané odbornou porotou, pochádza od autorky zo Záhoria, ktorá bude na vernisáži prítomná,“ prezradil výkonný riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu (OOCR) Záhorie, ktorá súťaž organizuje, Martin Lidaj.

Ako doplnil, vernisáže sa zúčastnia aj významné osobnosti. „Vernisáže sa osobne zúčastní štátna tajomníčka Ministerstva dopravy SR Katarína Bruncková, riaditeľ sekcie cestovného ruchu na ministerstve dopravy Tomáš Ondrčka a generálny manažér Piešťany & Smrdáky Ensana Health Spa Hotels Peter Bednarčík,“ informoval Lidaj.

Porotu tvorili dvaja profesionálni fotografi Adam Hušek a Tomáš Mravec Bielka, ktorých za OOCR Záhorie doplnil súčasný výkonný riaditeľ Martin Lidaj a Dominika Leváková.

O Angelika Mičeková

Pozri aj

Odborníci na cestovný ruch diskutovali o jeho udržateľnosti

V obci Smrdáky v priestoroch Kúpeľov Ensana neďaleko Senice sa uskutočnila konferencia o udržateľnosti cestovného ruchu. Zorganizovala …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *