Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Od piatka do nedele dopravné obmedzenia v Stupave

Cez víkend bude 25. ročník najväčšieho festivalu na Záhorí – Dni Zelá v Stupave. Vyžiada si to dopravné obmedzenia. Informuje o tom mesto Stupava.

Od piatka do nedele 6.- 8. októbra 2023 ožijú ulice Stupavy oslavou a tradíciou pestovania kapusty.

MKIC Stupava pripravilo kultúrny program, zostavený pre každú vekovú generáciu a každý si môže prísť na svoje. Nebude chýbať súťaž vo varení kapustnice, kapustové špeciality, tradičná zóna v Máste, ale aj zaujímavý program pod platanmi Kaštieľskeho parku, či v Ekocentrum Stupava.

https://www.nazahori.sk/v-oktobri-jubilejne-stupavske-dni-zela-2023/

Dni Zelá a dopravné obmedzenia

Počas nasledujúceho víkendu, od piatka od 6:00 do nedele do polnoci budú vzhľadom na konanie podujatia DNI ZELÁ 2023 platné dopravné obmedzenia.

Úplná uzávierka miestnych komunikácií v Stupave sa bude týkať ulíc: Záhradná, Krížna, Kúpeľná, Agátová, časť Bezručovej ulice, časť Cementárenskej ulice, časť Mlynskej ulice, Zemanská ulica, a časť Devínskej cesty obojsmerne v úseku od križovatky so Záhumenskou po križovatku s Hviezdoslavovou a čiastočne bude jednosmerne uzavretá časť ulice Ružová.

Linka 216 z OC Bory Mall bude mať počas všetkých troch dní podujatia upravenú trasu, kedy bude premávať cez Stupavu medzi zastávkami Škola a Aut. stanica po hlavnej ceste bez obsluhy zastávok Mlynská až Pri majeri, namiesto toho mimoriadne zastaví na zastávke Centrum.

“Keďže festival navštevuje veľké množstvo cezpoľných návštevníkov, chceme všetkých obyvateľov mesta poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť pri dopravných obmedzeniach a zhustenej doprave počas prebiehajúceho podujatia,” zverejnila samospráva Stupavy.

zdroj: Mesto Stupava

O Redakcia

Pozri aj

Krádež šperkov za viac ako 27-tisíc eur v Stupave

Krádež šperkov na Záhorí: Za posledné tri dni (17.02.2024 – 19.02.2024) zaznamenala polícia na území …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *