Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Obyvatelia Leopoldova môžu ovplyvniť vývoj mesta cez dotazník

Mesto Leopoldov sa obracia na svojich obyvateľov formou dotazníka v rámci prieskumu verejnej mienky, aby zistilo ich názor na viaceré otázky týkajúce sa rozvoja mesta.

Výsledky tohto prieskumu budú použité ako jeden z podkladových materiálov pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Leopoldov. Ide o jeden z najdôležitejších strategických dokumentov mesta na roky 2024 – 2028.

Bude slúžiť ako východisko pri rozhodovaní o tom, kam bude mesto smerovať v najbližších rokoch. „Pri jeho vypracúvaní sa chceme predovšetkým oprieť o názory obyvateľov mesta, preto by sme radi oslovili čo najväčšie množstvo ľudí. Využite túto možnosť vyjadriť svoj názor na zásadné oblasti rozvoja Leopoldova. Navrhnite témy, ktoré by vedenie mesta a poslanci mestského zastupiteľstva mali riešiť,“ uviedlo mesto.

Dotazník je možné anonymne vyplniť online na adrese http://www.example.com/Link44. Dotazník je zároveň vytlačený aj na Mestskom úrade v Leopoldove a v Mestskej knižnici v Leopoldove, kde ho môžete prísť vyplniť kedykoľvek počas úradných hodín.

Z dôvodu čo najvyššej objektívnosti tohto dotazníka vás prosíme, aby dotazník vyplnili iba obyvatelia mesta Leopoldov a je potrebné, aby ho každý obyvateľ vyplnil len raz – buď online, alebo v tlačenej podobe na úrade a v knižnici,“ apeluje mesto.

Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Ak máte nejaké otázky alebo nejasnosti, môžete sa obrátiť na prednostku Mestského úradu v Leopoldove Adrianu Urbanovú na emailovej adrese prednosta@leopoldov.sk alebo na telefónnom čísle 0910 606 717.

O Redakcia

Pozri aj

Mesto Leopoldov získalo nenávratný finančný príspevok vo výške 1,4 milióna eur na dom sociálnych služieb. Zdroj: Mesto Leopoldov

V Leopoldove realizujú výstavbu domu sociálnych služieb

Mesto Leopoldov získalo nenávratný finančný príspevok vo výške 1,4 milióna eur, ktorý získalo z Integrovaného …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *