TTSK - Najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2023
TTSK - Najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2023

O najatraktívnejšieho zamestnávateľa je nominovaný aj TTSK

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) bol opäť zaradený medzi finalistov prestížnej ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ roka, ktorú organizuje portál Profesia.

Spolu s Trnavskou župou je v kategórii Štátna a verejná správa nominovaných ďalších 22 zamestnávateľov z celého Slovenska vrátane troch samosprávnych krajov. V posledných dvoch ročníkoch v poradí sa župa umiestnila na druhom mieste, pričom aktuálnym cieľom je úspech obhájiť, prípadne ho ešte o jednu priečku vylepšiť. O víťazovi rozhoduje verejnosť v online hlasovaní na www.najzamestnavatel.sk, ktoré trvá do konca kalendárneho roka 2023.

Doterajšie úspechy v prestížnej ankete nás utvrdili, že Trnavská župa je stabilným a spoľahlivým zamestnávateľom na trhu práce. Vytvára atraktívne a plnohodnotné pracovné podmienky, a vďaka tomu neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb. Na župe sa riadime heslom Spolu tvoríme kraj. To by bez skvelého kolektívu ľudí v kvalitnom pracovnom prostredí nešlo. Kontinuálne pracujeme na tom, aby sa zamestnanci cítili dobre a dávame im priestor na kariérny i osobnostný rast. Chceme mladé talenty udržať v regióne, preto študentom vysokých škôl už druhý rok ponúkame trainee program, prostredníctvom ktorého sme už našli aj nových kolegov. Máme smelé ambície vo viacerých oblastiach, a zodpovedá tomu aj zaujímavá a atraktívna práca. Verím, že sa naše snahy premietnu do minimálne podobného úspechu ako pred rokom. Hlas nám môžete odovzdať na webe www.najzamestnavatel.sk, a to až do konca decembra tohto roka,“ povedal trnavský župan Jozef Viskupič.

Trnavský samosprávny kraj ponúka zaujímavé pracovné príležitosti, a zároveň svojim zamestnancom atraktívne pracovné podmienky vrátane pravidelného hodnotenia a motivačného finančného odmeňovania. Na župe dlhodobo funguje onboardingový proces. Vďaka nemu sa noví zamestnanci efektívnejšie začlenia do tímu i pracovných postupov. Cenné pracovné skúsenosti prostredníctvom stážového a mentoringového programu s názvom Mladí na úrade už druhý rok získavajú aj vysokoškoláci.

Župa sa podieľa na rozvoji Trnavského kraja

Župa sa aktívne podieľa na komplexnom rozvoji Trnavského kraja, pričom obyvateľom prináša kvalitný rozsah služieb prostredníctvom realizácie plnohodnotných aktivít širokého zamerania. Práve pracovníci župného úradu koordinujú činnosť župných organizácií. Medzi ne patria stredné školy a gymnáziá, kultúrne inštitúcie, zariadenia sociálnych služieb či správa regionálnych ciest.

V gescii župy je napríklad aj stredisko individuálneho a skupinového poradenstva pre žiakov 7. až 9. ročníka základných škôl TalentCentrum. Rovnako aj Kreatívne centrum Trnava na podporu kreatívneho priemyslu, Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj, či poskytovateľ zdravotnej starostlivosti Zdravá župa.

Trnavská župa zverejňuje pracovné príležitosti na svojej webovej stránke, na svojom profile na profesionálnej sociálnej sieti LinkedIn, na pracovnom portáli Služby zamestnanosti a na pracovnom portáli Profesia.sk.

TTSK - Najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2023
TTSK – Najatraktívnejší zamestnávateľ roka 2023

O Redakcia

Pozri aj

Zdieľané mestské elektrobicykle sú pripravené na ďalšiu sezónu. Zdroj: Mesto Trnava

Elektrobicykle opäť oživia Trnavu: Štartuje nová sezóna bikesharingu

S príchodom prvého marcového pondelka, presnejšie 4. marca 2024, sa Trnava opäť rozžiari žltozelenými farbami. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *