Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Nemocnica Bory zabezpečí aj Záhoriu urgentnú starostlivosť

Od 1. septembra 2023 bude urgentný príjem v Nemocnici Bory zaradený do pevnej siete. Zo siete zároveň vypadne urgent v Nemocnici Malacky. Schválila to v stredu 23.8.2023 vláda SR.

Nemocnica Bory má od septembra poskytovať urgentnú ústavnú starostlivosť aj pre Záhorie.Urgentný príjem v Nemocnici Malacky mal pre nedostatok personálu pôvodne skončiť 31. mája 2023. Napokon na predĺžení do 31. augusta 2023 sa dohodli nemocnica a Ministerstvo zdravotníctva SR.

V Nemocnici Malacky bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti po ordinačných hodinách ambulancií zabezpečené cez fungovanie internej a chirurgickej príjmovej ambulancie, ako aj ambulantnej pohotovostnej služby.

zdroj: Rokovania vlády SR

Nemocnica Bory aktuálne poskytuje ambulantnú aj lôžkovú starostlivosť poistencom všetkých troch zdravotných poisťovní – Dôvera, Union a už aj VŠZP.

O Redakcia

Pozri aj

22. marec: Svetový deň vody

Svetový deň vody je určený na 22. marca už od roku 1993. Vyhlasuje ho každoročne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *