Most v Hlohovci Zdroj: TTSK
Most v Hlohovci Zdroj: TTSK

Na moste v Hlohovci počítajte s obmedzením dopravy

Rekonštrukcia hlohovského mosta sa blíži k záveru. Finalizácia jeho vizuálnej podoby, či už pôjde o konštrukciu alebo vozovku a chodníky, je už na dohľad. Informoval o tom Trnavský samosprávny kraj (TTSK).

V nasledujúcich dňoch sa plánuje realizácia vodorovného dopravného značenia na vozovke, ako aj na chodníkoch na oboch stranách mosta. „V utorok 27. júna 2023 v čase od 18:00 do 21:00 h, kedy je intenzita dopravy najnižšia, sa bude realizovať vodorovné dopravné značenie na vozovke,“ uviedla samospráva.

V stredu a štvrtok, teda 28. a 29. júna 2023, v pracovnom čase od 8:00 do 17:00 hod. sa bude vytvárať deliaci pás pre nevidiacich na severnej rímse mosta. „Tá zostane uzavretá do jeho zhotovenia. Následne sa v rovnakom časovom intervale počas 29. a 30. júna 2023 bude maľovať deliaci pás aj na opačnej, južnej rímse mosta,“ doplnila krajská samospráva.

Zároveň apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky o trpezlivosť a zvýšenú opatrnosť počas týchto prác. Veľmi ďakujeme za vašu spoluprácu a pochopenie.

Most v Hlohovci Zdroj: TTSK
Most v Hlohovci Zdroj: TTSK

O Redakcia

Pozri aj

Pamätná tabuľka sa vrátila na Hlohovský zámok. Zdroj: Mesto Hlohovec

Návrat pamätnej tabuľky na Hlohovský zámok

Po viac ako dvoch dekádach sa do kaplnky na hlohovskom zámku vrátila dôležitá súčasť jej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *