Mysteriózne bosorky v múzeu v Galante
Mysteriózne bosorky v múzeu v Galante

Mysteriózne bosorky v múzeu v Galante

Tajuplné bosorky v múzeu sa opäť vracajú do Vlastivedného múzea v Galante, ktorého zriaďovateľom je Trnavský samosprávny kraj!

Toto jesenné podujatie sa stalo obľúbenou tradíciou, nielen pre deti, ale aj pre dospelých, ktorí majú radi zábavu a mierne strašidelné atmosféry. Múzeum sa premení na záhadné miesto plné hádaniek, hier a úloh, ktoré čakajú na odvážnych návštevníkov.

Od roku 2017 sa múzeum pri svetle sviečok a lampášov mení na miesto, kde bývajú bosorky a duchovia. Návštevníci sa túlajú pomedzi tajomné exponáty a riešia rôzne záhady. Tento rok sa vracajú bosorky a múzeum pripravilo úplne nové úlohy a výzvy.

Rozhodli sme sa pridať do programu aj kútik pre najmenších. Tam si môžu prezrieť a dotknúť sa rôznych mučiacich nástrojov z minulosti. Samozrejme, všetko je bezpečné a pod dohľadom našich pracovníkov,“ uviedlo múzeum.

Podujatie Bosorky v múzeu sa bude konať v hlavnej budove Vlastivedného múzea v Galante, 28. októbra 2023, v sobotu od 18.00 do 21.00 h. Cena vstupenky je 4 € pre dospelých, 2 € pre študentov a dôchodcov a 0,50€ pre deti vo veku od 3 do 6 rokov. „Vítame návštevníkov, ktorí prídu oblečení do tematických kostýmov,“ doplnilo múzeum.

Mysteriózne bosorky v múzeu v Galante
Mysteriózne bosorky v múzeu v Galante

O Redakcia

Pozri aj

VIDEO TTSK: Odhalili mural od ukrajinskej umelkyne na škole v Galante

Mural TTSK: V pondelok 5.2.2024 slávnostne odhalili nástenný mural v priestoroch Strednej odbornej školy technickej v Galante, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *