Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Myjava: Opitý napadol kolegu, ten nafúkal ešte viac

  
Myjavskí policajti vyšetrujú prípad napadnutia muža kolegom počas pracovnej prestávky. Informuje o tom polícia KR PZ v Trenčíne.

Podľa doteraz zisteného, dvaja muži zamestnaní ako stavbári v areáli firmy na Myjave, sa počas fajčiarskej prestávky v poobedných hodinách pohádali.

Dostal päsťou do tváre, skončil v bezvedomí

Hádka vyústila do fyzického napadnutia 45-ročného muža. Kolega muža udrel päsťou do tváre. Následkom úderu poškodený spadol tak nešťastne na zem, že si na betónovej ploche udrel zadnú časť hlavy a zostal v bezvedomí ležať na zemi.

Nafúkali 1,17 a 2,08 promile alkoholu

zdroj foto: KR PZ v Trenčíne.

Polícia po príchode na miesto činu vykonala s útočníkom aj s poškodeným dychovú skúšku na alkohol. Muž, ktorý udrel päsťou kolegu nafúkal 1,17 promile alkoholu. Poškodený mal výsledok dychovej skúšky ešte väčší a to 2,08 promile alkoholu.

„Polícia po vykonaní potrebných procesných úkonov obvinila 29-ročného muža z prečinu Ublíženie na zdraví. Zároveň bol spracovaný aj podnet na vzatie obvineného do väzby. Obvinený čaká na rozhodnutie o väzbe v cele policajného zaistenia,“ dopĺňa krajská polícia na sociálnej sieti.

Obvinenému v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až dva roky.

O Policajne spravy

Pozri aj

Myjava: Vlani sa narodilo 64 detí a zomrelo 144 občanov

Demografické štatistiky: Z údajov evidencie obyvateľstva k 31.12.2023 zverejnila Myjava demografické údaje obyvateľov mesta. Informoval …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *