Mikuláš rozsvieti Galantu do vianočnej nádhery

Mesto Galanta pozýva na oslavy plné tradičnej predvianočnej atmosféry, ktoré sa uskutočnia dňa 2. decembra 2023 a určite príde aj Mikuláš.

Čakať vás bude nielen slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka na Mierovom námestí, ale aj príchod Mikuláša, ktorý si pre deti pripravil sladké prekvapenie.

Mikuláš a vianočný stromček prekvapia Galantu

V meste Galanta sa toto magické podujatie začína už o 14:00 hodine, kedy sa Mikuláš na koči prejde cez sídlisko West, sídlisko Sever až na Mierové námestie. Na tejto trase bude možnosť vidieť Mikuláša vo svojej plnej kráse a pozrieť si ho z blízka.

Pred a po príchode Mikuláša na Mierové námestí sa bude konať program plný zábavy. Od 14:30 hodiny sa deti môžu tešiť na interaktívne vianočné škriatkovanie. O 15:00 hodine sa uskutoční vytúžený príchod Mikuláša a následne ho čaká slávnostné rozsvietenie vianočného stromčeka.

Voľný vstup na animovaný film Kocúr v čižmách

Tento výnimočný deň vyvrcholí o 16:30 hodine, kedy sa v Kine DK uskutoční premietanie animovanej rozprávky Kocúr v čižmách. Vstup je úplne zadarmo!

V prípade nepriaznivého počasia nezúfajte. Program sa premiestni na nádvorie Neogotického kaštieľa v Galante, kde bude pokračovať bez ohľadu na počasie.

Pripojte sa a zažite nezabudnuteľnú atmosféru plnú radosti a vianočného kúzla.

Mikuláš v Galante
Mikuláš v Galante

Pozri aj

Polícia - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Kriminalisti zadržali jedného z páchateľov krádeže, počas ktorej ukradli 150.000 eur

Trnavskí kriminalisti zadržali jedného zo skupiny spolupáchateľov, ktorým sa počas jednej noci podarilo ukradnúť z …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *