Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Michalský jarmok obmedzí dopravu v Myjave

V sobotu 30. septembra 2023 sa na Námestí M. R. Štefánika v Myjave uskutoční 17. ročník jesenného Michalského jarmoku, ktorý obmedzí dopravu v meste.

Mestská polícia Myjava v súvislosti s usporadúvaním tohto podujatia upozorňuje vodičov a majiteľov motorových vozidiel, že už vo štvrtok 28. septembra 2023 od polnoci budú uzavreté parkoviská pred predajňou Svaman a v zóne pri rieke po predajňu COOP Jednota.

Z námestia vylúčená statická i dynamická doprava

Následne v piatok 29. septembra 2023 budú od 23.00 h uzavreté aj parkoviská od mestského úradu až po hotel Štefánik, parkovanie nebude možné ani v zóne pri rieke Myjava.

Počas trvania podujatia v sobotu bude z Námestia M. R. Štefánika vylúčená statická i dynamická doprava a obchádzky budú možné buď cez obchvat Myjavy alebo cez ulice Partizánska a Hurbanova.

„Mestská polícia Myjava takisto žiada návštevníkov jarmoku, aby pri parkovaní svojich motorových vozidiel dodržiavali ustanovenia cestného zákona, neblokovali iné vozidlá, nebránili chodcom v pohybe po chodníkoch a neodstavovali autá vo verejnej zeleni,“ dopĺňa hovorca mesta Marek Hrin.

O Angelika Mičeková

Pozri aj

Myjava: Vlani sa narodilo 64 detí a zomrelo 144 občanov

Demografické štatistiky: Z údajov evidencie obyvateľstva k 31.12.2023 zverejnila Myjava demografické údaje obyvateľov mesta. Informoval …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *