EKOSEPAR Galanta
EKOSEPAR Galanta

Mesto pozýva na workshop EKOSEPAR Galanta

Mesto Galanta pozýva na vzdelávací seminár EKOSEPAR. Toto podujatie je zamerané na poskytovanie aktuálnych informácií a poradenstva zameraných na zlepšovanie kvality nášho životného prostredia na Slovensku.

Cieľom projektu je prispieť k zvyšovaniu environmentálnej vedomosti, so zameraním na triedený zber, zvyšovanie miery recyklácie a iné formy využívania odpadu. Akcia bude usporiadané v dvoch fázach.

Prvý workshop sa uskutoční 25. októbra 2023, od 9.00 do 17.00 h v priestoroch Mestského úradu v Galante. Experti počas interaktívnej výstavy poskytnú podrobné informácie o správnom separovaní odpadu, ako predchádzať jeho tvorbe a ako prispieť k ochrane životného prostredia.

Druhá fáza bude prebiehať od 20. do 24. novembra 2023, od 8.00 do 16.00 h. Počas týchto dní bude vo vestibule Mestského úradu k dispozícii výstava a propagačný materiál.

Aby sme ocenili účasť, každý účastník workshopy obdrží balíček plný užitočných darčekov. Tento balíček bude obsahovať papierovú tašku, zápisník s perom, zošit, ekologický pohár vyrobený z bambusu, maľovanku a puzzle,“ uviedlo mesto Galanta.

Sme presvedčení, že spoločne dokážeme urobiť viac pre naše životné prostredie. Tešíme sa na vašu účasť na našom seminári EKOSEPAR,“ doplnilo mesto.

EKOSEPAR Galanta
EKOSEPAR Galanta

O Redakcia

Pozri aj

VIDEO TTSK: Odhalili mural od ukrajinskej umelkyne na škole v Galante

Mural TTSK: V pondelok 5.2.2024 slávnostne odhalili nástenný mural v priestoroch Strednej odbornej školy technickej v Galante, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *