Oheň - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Oheň - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

Horel les v katastri mesta Šaštín-Stráže

Hasiči zasahovali v piatok 21. júla 2023 v popoludňajších hodinách pri požiari lesa v katastri mesta Šaštín-Stráže okres Senica. Informovalo o tom Prezídium Hasičského a Záchranného zboru (HaZZ).

Zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Senici z hasičských staníc v Senici a v Kútoch, príslušníci Okresného riaditeľstva HaZZ v Trnave, príslušník Hasičského a záchranného útvaru Bratislavy z hasičskej stanice v Petržalke a členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí Šaštín Stráže, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves a Moravský svätý Ján,“ uviedli hasiči.

Hasiči zasahovali dohromady šiestimi D prúdmi a dvomi C prúdmi. „Následne bola zriadená kyvadlová doprava vody na požiarisko. Pri požiari boli použité autonómne dýchacie prístroje. Následkom požiaru vznikla vlastníkovi lesa priama materiálna škoda, ktorá je predmetom vyšetrovania,“ doplnilo Prezídium HaZZ.

Oheň - ilustračné foto Autor: Vladimír Miček
Oheň – ilustračné foto Autor: Vladimír Miček

O Redakcia

Pozri aj

Šaštín-Stráže: Na železnici došlo k výtržnosti, spoznávate muža?

Železniční policajti zisťujú totožnosť muža, ktorý mal rozbiť sklenené dvere na Železničnej stanici Šaštín-Stráže. Informuje …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *