Ilustračné foto Zdroj: Pixabay
Ilustračné foto Zdroj: Pixabay

Hlohovec pripravuje plán pre hospodársky a sociálny rozvoj

Momentálne prebieha proces tvorby Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja (PHSR) pre mesto Hlohovec.

Tento plán, ktorý je určený na obdobie od roku 2024 do 2028, nie je dôležitý iba ako zákonná povinnosť. Ale hlavne ako nástroj pre efektívne plánovanie budúcich rozvojových oblastí a projektov.

S týmto plánom chce vedenie mesta nielen ustanoviť priority a projekty. Tie budú implementované v nasledujúcich rokoch, ale tiež začleniť názory a pripomienky občanov. Predstavitelia mesta veria, že verejná účasť pri formovaní investičných priorít je nevyhnutná.

Jedným z kľúčových nástrojov pre získanie spätnej väzby je anonymný dotazník, ktorý umožňuje občanom vyjadriť svoje názory a pripomienky k budúcemu rozvoju mesta,“ uviedla samospráva.

Vedenie mesta Hlohovec plánuje prezentovať výsledky tohto dotazníka verejnosti. Dotazník bude možné vyplniť online na webovej stránke mesta. Okrem toho sa dotazníky budú distribuovať v papierovej forme do všetkých klubov dôchodcov a budú tiež dostupné v klientskom centre Mestského úradu v Hlohovci.

Táto iniciatíva je súčasťou širšej snahy mesta Hlohovec zapojiť občanov do rozhodovacích procesov, ktoré ovplyvňujú ich životy a budúcnosť ich mesta,“ informovalo mesto.

Dotazník v elektronickej forme je dostupný na tomto odkaze: TU.

O Redakcia

Pozri aj

Pamätná tabuľka sa vrátila na Hlohovský zámok. Zdroj: Mesto Hlohovec

Návrat pamätnej tabuľky na Hlohovský zámok

Po viac ako dvoch dekádach sa do kaplnky na hlohovskom zámku vrátila dôležitá súčasť jej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *