Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec
Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec

Hlohovec má novú atrakciu, nad mestom je Fraštacká hojdačka

Na Vyhliadke Šianec pribudla nad mestom Hlohovec nová atrakcia pre návštevníkov tohto miesta – Fraštacká hojdačka.

Nadrozmerná drevená hojdačka je umiestnená v atraktívnom bode s prekrásnym a rozľahlým výhľadom. Je z neho okrem iných miest vidieť na Hlohovský Zámok, mesto ale aj do širokého okolia.

Ide o realizáciu ďalšieho projektu participatívneho rozpočtu mesta Hlohovec. Fraštackú hojdačku dalo vyrobiť mesto Hlohovec na podnet úspešného občianskeho projektu,“ informovalo mesto.

Ako zvýraznilo, s novou hojdačkou budú môcť obyvatelia ale aj návštevníci mesta stráviť príjemné chvíle. Zároveň si vychutnať krásne zážitky, veľkolepé výhľady na mesto a jeho okolie. Rovnako aj urobiť si dokonalú fotku a pre niekoho možno aj vychutnať si trochu adrenalínu – vytvorenie zážitku umocneného výškou, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

Predkladateľke projektu chýbal na území mesta atraktívny fotogenický bod vo verejnom priestore, vhodný na relax, s krásnym rozľahlým výhľadom na mesto a okolie.

Nová hojdačka oživuje a zatraktívňuje verejné priestory na Šianci, podporuje propagáciu mesta a vhodne dopĺňa existujúci štandardný mestský mobiliár,“ doplnilo mesto.

Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec
Fraštacká hojdačka Zdroj: Mesto Hlohovec

O Redakcia

Pozri aj

Pamätná tabuľka sa vrátila na Hlohovský zámok. Zdroj: Mesto Hlohovec

Návrat pamätnej tabuľky na Hlohovský zámok

Po viac ako dvoch dekádach sa do kaplnky na hlohovskom zámku vrátila dôležitá súčasť jej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *