Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Hasiči zo Stupavy, Malaciek a Lozorna zasahovali v Malých Karpatoch

V utorok 25.07.2023 boli hasiči o 02:10 hod., vyslaní Operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave, k požiaru v pohorí Malých Karpát.

Požiar vznikol v lokalite Veľký Javorník, k.o. Svätý Jur. „Jednotka, v počte 4 hasičov, vykonala výjazd s vozidlom CAS32 Tatra 815. Naša jednotka po príchode na miesto udalosti vystriedala príslušníkov na 1. zásahovom úseku, ktorí na mieste zasahovali už niekoľko hodín. Úlohou našej jednotky bolo hasenie lokálnych ohnísk, zásobovanie požiaroviska vodou a práce spojené s likvidáciou požiaru. Celková rozloha požiaru bola približne 500 x 300 metrov,“ dopĺňajú Hasiči Stupava.

 

Na mieste udalosti zasahovali aj profesionálni hasiči z Bratislavy, Pezinka, Malaciek a dobrovoľní hasiči obcí Pezinok, Svätý Jur, Rovinka, Most pri Bratislave, Lozorno, Budmerice, Malinovo, Bratislava – m.č. Ružinov a Rusovce.

O Spravy HaZZ

Pozri aj

VIDEO: Požiar opusteného objektu v Malackách

Požiar na Záhorí: Mestská polícia a hasiči zasahovali 25.2.2024 pri požiari opusteného objektu v Malackách. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *