Galandia, Galanta Zdroj: Galandia
Galandia, Galanta Zdroj: Galandia

Galandia má nového konateľa spoločnosti

Na marcovom zasadnutí Mestského zastupiteľstva v Galante bol jednohlasne schválený do funkcie konateľa spoločnosti Galandia Jozef Huber.

Nový konateľ vyštudoval technickú univerzitu v Košiciach, Fakultu baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií – odbor cestovný ruch – geoturizmus. Má 37 rokov, pracoval ako prevádzkový manažér Aquathermal Senec a aj ako manažér gastroprevádzky Subway. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Najväčšou motiváciou pre mňa prihlásiť sa do konkurzu na funkciu riaditeľa Galandie bol potenciál, ktorý Vodný svet ponúka a je potrebné ho využiť. Vyžaduje si to však veľké množstvo tvrdej práce a času na to, aby si Galandia vybudovala dobré meno,“ uviedol pre Galantské noviny nový konateľ.

Ako doplnil, spustenie takéhoto objektu do prevádzky je náročný proces so širokou škálou úkonov. Tie je potrebné vykonať, aby bola plne funkčná aj bez prihliadnutia na okolnosti, ktoré sú spájané s Vodným svetom Galandia.

S týmito okolnosťami sa popri všetkých činnostiach budem musieť oboznámiť a nastaviť správne opatrenia. Ak by som ale mal vypichnúť jeden najdôležitejší proces. Je to výber zamestnancov, ktorí budú odhodlaní spolu so mnou urobiť maximum na to, aby po otvorení brán vodného sveta odchádzali naši návštevníci spokojní. A zároveň sa budú chcieť k nám opäť vrátiť,“ doplnil Huber.

O Redakcia

Pozri aj

VIDEO TTSK: Odhalili mural od ukrajinskej umelkyne na škole v Galante

Mural TTSK: V pondelok 5.2.2024 slávnostne odhalili nástenný mural v priestoroch Strednej odbornej školy technickej v Galante, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *