Nehoda v Piešťanoch Zdroj: KR PZ Trnava
Nehoda v Piešťanoch Zdroj: KR PZ Trnava

Dve dopravné nehody s chodcami vyšetrujú trnavskí policajti

Trnavská dopravná polícia sa intenzívne venuje vyšetrovaniu dvoch závažných nehôd, ktoré nedávno postihli peších účastníkov cestnej premávky. V týchto prípadoch došlo k zraneniam 45-ročného muža a 15-ročnej študentky. V súčasnosti pátrajú po svedkoch, ktorí by mohli poskytnúť cenné informácie.

Nehoda na priechode pre chodcov

Dňa 3. novembra, v čase medzi 17:00 a 18:00 hodinou, prechádzal 45-ročný muž cez priechod pre chodcov na ulici Železničná v Piešťanoch. Keď sa ocitol približne v polovici priechodu, neznáme osobné vozidlo mu údajne prešlo predným kolesom cez ľavú nohu. Muž utrpel zranenia a momentálne sa prípad podrobne skúma.

Kolízia s elektrickou kolobežkou

Vo štvrtok 28. septembra o 13:41 bola mladá študentka zasiahnutá neznámym jazdcom na elektrickej kolobežke. Incident sa odohral pri východe zo Základnej školy A. Merici na ulici Halenárska v Trnave. Policajné vyšetrovanie odhalilo, že kolobežka nepatrila do žiadnej z flotíl zdieľaných vozidiel, ktoré sú bežné v meste.

Výzva verejnosti

Ak ste boli svedkom niektorej z týchto nehôd, alebo máte incident zachytený na kamerovom zázname, neváhajte kontaktovať príslušný dopravný inšpektorát v Trnave alebo Piešťanoch. Taktiež môžete volať na bezplatné číslo 158, alebo poslať súkromnú správu na oficiálnu stránku polície na Facebooku. Vaše informácie môžu byť kľúčové pre objasnenie okolností a prípadné určenie zodpovednosti za tieto nehody,“ apeluje polícia.

Nehoda v Piešťanoch Zdroj: KR PZ Trnava
Nehoda v Piešťanoch Zdroj: KR PZ Trnava

O Redakcia

Pozri aj

Zdieľané mestské elektrobicykle sú pripravené na ďalšiu sezónu. Zdroj: Mesto Trnava

Elektrobicykle opäť oživia Trnavu: Štartuje nová sezóna bikesharingu

S príchodom prvého marcového pondelka, presnejšie 4. marca 2024, sa Trnava opäť rozžiari žltozelenými farbami. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *