Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Ďalšia nehoda: Zrážka troch nákladiakov, D2 do Česka je neprejazdná

AKTUALIZÁCIA 19:30 h: Diaľnica D2 z Kútov do Česka je naďalej neprejazdná, odstraňujú tam následky nehody troch kamiónov. Policajti odkláňajú dopravu cez Kúty.

Ďalšia zrážka na  D2, tentokrát pri výjazde na Kúty. Diaľnica v smere do Českej republiky zostáva neprejazdná. NaZahori.sk o tom informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff.

„Krátko pred 10.20h sme prijali informáciu o zrážke na diaľnici D2 v smere do Českej republiky. K tejto došlo v úseku 1,6 km diaľnice v smere do Českej republiky, v blízkosti výjazdu z diaľnice na Kúty,“ dopĺňa hovorca.

D2 je aktuálne neprejazdná do Česka

Podľa doterajších informácií malo dôjsť k zrážke troch nákladných motorových vozidiel so zahraničnými EČV. Policajti na mieste aktuálne vykonávajú potrebné úkony. „Vodičov vyzývame aby sa na mieste riadili pokynmi polície a zvýšili svoju opatrnosť,“ uzatvára Szeiff.

O Policajne spravy

Pozri aj

VIDEO: Posledné voľné miesta na Krojový ples Kúty 

Tradičný Krojový ples v Kútoch bude už túto sobotu 13.1.2024. Zabeštelujte si posledné voľné miesta na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *