Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

D2: Vážne zraneného vodiča prevážal vrtuľník, spolujazdec nehodu neprežil

Polícia bola dnes, krátko po 09:00 h, privolaná k vážnej dopravnej nehode medzi kamiónom a dodávkou, na diaľnici D2. Skalický vyšetrovateľ si udalosť na mieste prevzal a vo veci začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. NaZahori.sk o tom informovala hovorkyňa KR PZ v Bratislave Zlatica Antalová.Podľa prvotných informácií mal 20- ročný vodič na menšom nákladnom aute Fiat Ducato, z doposiaľ nezistených príčin, zozadu naraziť do pred ním idúceho nákladného vozidla. Pri nehode sa vážne zranil mladík a jeho 42- ročný spolujazdec, ktorý žiaľ na mieste svojim zraneniam podľahol. Mladého vodiča dodávky museli letecky transportovať do nemocnice.

Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania. Na miesto tragickej zrážky bol privolaný aj znalec z odboru cestná doprava.

 „Upozorňujeme vodičov, aby sa plne venovali vedeniu vozidla a nepreceňovali svoje schopnosti. V prípade, ak pociťujete čo i len malú únavu, radšej zastavte a na chvíľu si odpočiňte. Lepšie je prísť o pár minút neskôr, ako neprísť vôbec!,“ dopĺňa krajská hovorkyňa polície.

O Policajne spravy

Pozri aj

zdroj foto: Nafta a.s.

Záhorie: Pre nové ložiská ropy prieskumné geologické vrty

Nafta, a. s. chce v katastri obce Brodské v skalickom okrese vykonať prieskumný geologický vrt na …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *