Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Chcete byť policajtom v meste Malacky?

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície Malacky (MsP).

Zahájenie prijímacieho konania je 09.11.2023 o 09.00 hod. na Mestskej polícii na ul. Bernolákova 5188/1A, v Malackách. „Záujemcovia dostavte sa v uvedený termín na pracovisko Mestskej polície v Malackách. Žiadosti a životopisy neposielajte,“ informuje o tom náčelník MsP Malacky Ivan Jurkovič.

Podmienky prijatia

• stredoškolské vzdelanie s maturitou

• minimálny vek 21 rokov

• bezúhonnosť

• telesná a duševná spôsobilosť

• vodičský preukaz skupiny B

Platové podmienky: funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Náplň práce

Plní úlohy súvisiace s činnosťou mestskej polície na základe ustanovení Všeobecne záväzného nariadenia – o mestskej polícii. “Za týmto účelom vykonáva stálu službu, hliadkovú a obchôdzkovú službu. Najmä plní úlohy na úseku prevencie a úlohy spojené s odhaľovaním, objasňovaním a oznamovaním priestupkov a prejednáva priestupky v blokovom konaní,“ dopĺňa Jurkovič.

O Policajne spravy

Pozri aj

Juraj Říha: Za vyše 300 tisíc eur mestská fotovoltaika na školu, škôlku a úrad

Mesto Malacky má schválený ďalší projektový zámer z nového programového obdobia. “Za vyše 300 tisíc …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *