Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

BSK: Bratislavská župa vydala nové turistické a cyklistické mapy

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) vydal nové turistické a cyklistické mapy aj z oblasti Záhoria.

Cykloturistické mapy sú užitočnou a prehľadnou pomôckou pri spoznávaní krás či plánovaní výletov v Bratislavskom kraji. V dnešnom modernom svete, kde technológie sú stále dôležitejšou súčasťou našich životov, nezabúdame ani na staré dobré a osvedčené papierové turistické mapy. Informuje o tom Bratislavský kraj.

„Tento rok pre vás máme štyri aktualizované verzie máp. Všetky majú turistické aj cykloturistické značenie. Budeme vám ich distribuovať prostredníctvom našich a partnerských zariadení cestovného ruchu, ale môžete si ich aj na webe bratislavskykraj.sk,“ uviedol predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.

Nové turistické a cyklistické mapy v BSK

Mapa Bratislava

zdroj: BSK

  • BRATISLAVA zo sedla bicykla + MALÉ KARPATY, Juh, Devín, Kamzík, mierka 1:25000, obojstranná mapa
  • MALÉ KARPATY – stred, Červený Kameň, Zochova chata, mierka 1:25000, obojstranná mapa
  • ZÁHORIE – mierka 1:50000 – obojstranná mapa, siaha až po Južnú Moravu
  • REGIÓN SENEC – mierka 1:50000

zdroj:BSK

„Naše cykloturistické mapy sú užitočnou a prehľadnou pomôckou pri spoznávaní krás či plánovaní výletov v Bratislavskom kraji. Či už budú vaše cesty smerovať na Záhorie, Pomoravie, do regiónu Senec, Malých Karpát alebo do Bratislavy, vždy objavíte nádherné miesta, ktorých návšteva vás vždy obohatí o krásne zážitky a upokojujúce pohľady na naše prírodné bohatstvá. Váš výlet nemusí byť dlhý a náročný na to, aby bol krásny. A už vôbec sa nemusí odkladať iba na víkend. Náš kraj nám poskytuje veľa možností ako si ho užiť doslova každý deň. Niekedy stačí obmedziť pobyt na sociálnych sieťach či pred televízorom, a hneď máme čas na niečo krajšie a zmysluplnejšie,“ uviedla vedúca oddelenia marketingu BSK Katarína Weissová.

Cyklistické a turistické mapy nám otvárajú dvere do sveta objavovania, dobrodružstva a oddychu, umožňujúc nám odtrhnúť sa od rutiny a nájsť spojenie s okolitým prostredím. Pohyb vonku je nielen vstupenkou k zážitkom, ale aj obohacuje našu myseľ a posilňuje telo. Bratislavský kraj skrýva nespočetné množstvo prírodných, historických i technických miest, kam sa oplatí ísť. Tak neváhajte a vyberte sa s nami na výlet!

Mapy nájdete na recepcii úradu Bratislavského samosprávneho kraja, na našich podujatiach alebo v elektronickej knižnici tu:

BRATISLAVA zo sedla bicykla + MALÉ KARPATY, Juh, Devín, Kamzík

MALÉ KARPATY – stred, Červený Kameň, Zochova chata

ZÁHORIE

REGIÓN SENEC

O Tlacova sprava

Pozri aj

zdroj foto: NaZáhorí

Na matrike ale aj pri svadbe si od apríla priplatíte

Od apríla 2024 sa zmenia ceny viacerých poplatkov vo verejnej správe. Tieto úpravy sú súčasťou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *