ilustračné foto zdroj: ARRIVA
ilustračné foto zdroj: ARRIVA

ARRIVA: Víťazi Európskeho týždňa mobility v Trnavskom kraji

Spoločnosť ARRIVA sa aj tento rok iniciatívne zapojila do kampane počas Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2023 .

V rámci kampane vyzvala cestujúcich, ale aj širokú verejnosť, aby využívali služby verejnej autobusovej dopravy alebo si zvolili iný spôsob dopravy ako auto.

ARRIVA TTSK: Európsky týždeň mobility 2023

Pre všetkých cestujúcich bola vyhlásená súťaž o veľké zlosovanie kreditov na čipové karty v celkovej hodnote viac ako 3 500 €.

Cestujúci, ktorí si počas Európskeho týždňa mobility kúpili čipovú kartu s kreditom minimálne 10 € alebo dobili kredit v minimálnej hodnote 10 € na čipovej karte, postúpili automaticky do zlosovania o kredity. Spoločnosť vylosovala výhercov poukážok v nasledovných hodnotách: 10 x 30 € • 10 x 20 € • 10 x 10 €.

“Víťazov kreditov na čipové karty spoločnosti ARRIVA Trnava, a.s. uvádzame v priloženej výhernej listine. Všetkým výhercom srdečne blahoželáme, budeme ich kontaktovať písomne,” dopĺňa ARRIVA.

Výhru si môžu uplatniť dobitím kreditu na čipovú kartu, po predložení výhernej poukážky na ktoromkoľvek z našich predajných miest. Získanú výhru nie je možné dobiť u vodiča autobusu, ani u zmluvných predajcov. Výhru a ani jej časť nie je možné vyplatiť v hotovosti.

V Trnavskom kraji cestujete vďaka podpore Trnavského samosprávneho kraja.

Výhercovia súťaže v TTSK

O Redakcia

Pozri aj

Zdieľané mestské elektrobicykle sú pripravené na ďalšiu sezónu. Zdroj: Mesto Trnava

Elektrobicykle opäť oživia Trnavu: Štartuje nová sezóna bikesharingu

S príchodom prvého marcového pondelka, presnejšie 4. marca 2024, sa Trnava opäť rozžiari žltozelenými farbami. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *