Amazon, Sereď
Amazon, Sereď

Amazon v Seredi plánuje zamestnať viac ako 800 sezónnych pracovníkov

Amazon, globálny obchodný gigant, sa už pripravuje na vianočný nával a plánuje rozšíriť svoje operácie v Seredi o viac ako 800 sezónnych pracovníkov. Tí budú zodpovední za spracovanie očakávaného náporu vrátených zásielok v rámci vianočného obdobia.

Zamestnanci na vstupných pozíciách môžu očakávať hodinovú mzdu vo výške 6,4 eur brutto. Spoločnosť ponúka aj široké spektrum benefitov. Tieto zahŕňajú až 20 % bonus za dochádzku, ročnú odmenu vo výške 8,5 %, garantované zvýšenie základnej mzdy po 12 a 24 mesiacoch, dotovanú dopravu do práce, zvýhodnené stravovanie s obedovým menu za 1 € a mnoho ďalších výhod.

Naše reverzné centrum v Seredi, ktoré bolo otvorené v roku 2017, už vytvorilo viac ako 2 500 pracovných miest na plný úväzok. S blížiacim sa vianočným obdobím potrebujeme posilniť naše tímy, aby sme zvládli nárast dopytu od našich zákazníkov. Napriek tomu, že naše centrum je špecifické svojím reverzným charakterom a najväčší pracovný nápor prichádza až po Vianociach, keď spracovávame vrátené darčeky, začíname s náborom zamestnancov už pred sviatkami. Tešíme sa, že môžeme opäť ponúknuť sezónne pracovné príležitosti pre viac ako 800 ľudí. Tí budú skvelým doplnením nášho tímu,” uviedol generálny manažér Amazonu Sereď Miloš Jasenčak.

Tento rok bol Amazon ocenený ako najlepší zamestnávateľ a získal certifikát Top Employer. Certifikácia Top Employers hodnotí spoločnosti na základe ich postupov a politík v oblasti ľudských zdrojov. Prieskum zahŕňa šesť oblastí z dvadsiatich tém. Vrátane stratégií HR, pracovného prostredia, náboru talentov, vzdelávania, diverzity, rovnosti príležitostí a inklúzie, wellbeing a ďalších.

Amazon ponúka stovky zaujímavých pracovných miest v rôznych odvetviach a jeho pracovné oblasti sú tak rozmanité ako samotní zamestnanci. Inklúzia a atraktívne kariérne možnosti sú pevne zakorenené v firemnej kultúre spoločnosti.

Ak máte záujem o prácu v spoločnosti Amazon, viac informácií môžete nájsť na webovej stránke amazon.jobs.

Amazon, Sereď
Amazon, Sereď

O Redakcia

Pozri aj

Primátor Ondrej Kurbel (vpravo) rokoval so štátnym tajomníkom Ministerstva dopravy SR Igorom Chomom (vľavo). Zdroj: Mesto Sereď

V Seredi riešili problematiku mostu zástupcovia ministerstva dopravy

Od mája minulého roka trápi Sereď uzatvorená komunikácia ponad železnicu. Práve o nej rokoval primátor …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *