Warning: Attempt to read property "post_excerpt" on null in /data/a/7/a718677a-0efa-4e41-b4de-1aafeba4a3ee/ttkraj.sk/web/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

AKTUÁLNE D2: Pre nález výbušniny môže prísť k uzatvoreniu diaľnice

MIMORIADNA SPRÁVA: Na linke 158 polícia krátko po 14.30 h prijala informáciu, v zmysle ktorej mali pracovníci údržby diaľnice nájsť, počas vykonávania prác za krajnicou, neznámy predmet pripomínajúci výbušninu. NaZahori.sk o tom aktuálne informoval Michal Szeiff, hovorca KR PZ v Bratislave.

Na miesto sa okrem bratislavských diaľničných policajtov dostavili aj pyrotechnik, ktorý potvrdil že sa jedná pravdepodobne o výbušninu.

Z uvedeného dôvodu môže dôjsť k obojsmernému uzatvoreniu diaľnice D2 v úseku od 48,5km v smere do Bratislavy. Na základe vývoja situácie na mieste nálezu ako aj na základe vyjadrenia policajného pyrotechnika, k uzatvoreniu diaľnice D2 doposiaľ nedošlo.

„Vodičov vyzývame, aby na mieste rešpektovali pokyny policajtov, zvýšili svoju opatrnosť a na prejazd ak to situácia umožňuje využili alternatívnu trasu,“ dopĺňa krajský hovorca polície.

O Policajne spravy

Pozri aj

Podvod: Veštenie a výklad z tarotových kariet ju vyšlo draho

Veštenie ju vyšlo draho: Policajti sa v súčasnosti zaoberajú objasňovaním podozrenia z trestného činu, ktoré …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *